Obchodné podmienky

 

1. Objednávka

 

Pre objednanie tovaru nad 10 EUR je nutné byť zaregistrovaný a prihlásený v online shope na www.jagogastro.sk. Pokiaľ nie je objednávka vyrobená, je možné ju zrušiť vyplnením formulára na www.jagogastro.sk elektronicky, alebo osobne ju stornovať priamo na prevádzke.

Platba

 

Platbu je možné zrealizovať:

 

a/ Osobne na prevádzke počas otváracích hodín danej prevádzky (zverejnených na www.jagogastro.sk), prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou, gastro lístkami uvedenými na www.jagogastro.sk.

b/ Pre platbu na faktúru je potrebné vopred požiadať o túto formu úhrady vyplnením fakturačných údajov vo formulári na www.jagogastro.sk. Po schválení bude zákazník zaradený medzi zákazníkov platiacich na faktúru. Splatnosť faktúry je 14 dní, prípadne dohodou.

2. Dodacie a platobné podmienky

V prípade dodania kuriérskou službou - cena za dovoz závisí od adresy doručenia, ktorú je možné zistiť zadaním svojej adresy na www.jagogastro.sk

Pri prevzatí tovaru priamo na prevádzke, teda pri osobnom odbere platí 10% zľava z ceny objednaného tovaru podľa podmienok zverejnených na www.jagogastro.sk

Predávajúci sa zaväzuje:

dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bola uvedená v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene

adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania – cca 1 hodina až 1 hodina a 30 min. V prípade, že objednávku nie je možné splniť (dodať) bude zákazník kontaktovaný operátorom a bude mu ponúknutý podobný produkt. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutej lehote je zákazník kontaktovaný operátorom na dohodnutie ďalšieho postupu.

vystaviť a priložiť daňový doklad - pokladničný blok, prípadne na požiadanie faktúru

Kupujúci sa zaväzuje:

prevziať objednaný tovar a zaplatiť za objednaný tovar

3. Reklamácie

Reklamácie sú vybavované

telefonicky denne v čase od 11:00 do 22:00 na tel. č. 0908 11 22 88

vyplnením formuláru na www.jagogastro.sk

osobne na príslušnej prevádzke počas otváracej doby

Záruka

 

Záruka platí max. 30 min. po dodaní tovaru. Tovar je možné reklamovať ak nezodpovedá kvalite a druhu objednaného tovaru, pre reklamáciu musí byť zachovaných 75% objemu z tovaru. Predmetom reklamácie pri dodaní kuriérskou službou nemôže byť dodržanie výdajnej teploty menu. V prípade špecifickej reklamácii je možné pri reklamácii akceptovať menej ako 75% objemu z tovaru. Na základe dohody so zákazníkom je vykonaná náprava (výmena tovaru, vrátenie peňazí, alebo iná kompenzácia).

Spôsob vrátenia tovaru

osobne

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie

pri hotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime ihneď v hotovosti

pri bezhotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime do 30 dní dobropisom na účet platiteľa